Інструментальний ансамбль створено у 1995 році на базі оркестру народних інструментів ВНУ ім. Лесі Українки (кер. В.Кучерук). Колектив виконував популярні мелодії минулих років: „Місячна серенада” (Г. Міллер), танго А. Пяццоли, „Світло і тіні” (П. Пиццигоні), „Будьте добрі” (Дж. Гершвін) та ін. Був постійним учасником університетських та міських урочистих заходів. Колективом підготовлено презентаційний компакт-диск. Після 15-річної діяльності інструментальний ансамбль у 2010 р. припинив роботу.
Einen Kommentar schreiben