uk
ru
en
de

Ансамбль народних інструментів Волинського національного університету імені Лесі Українки

Німеччина 2010

Про альбом

27.11-12.12 2010 р. ансамбль народних інструментів «Джерела», тріо бандуристок та ансамбль бандуристок «Дивоструни» знову побували з різдвяними концертами в Німеччині (Північний Рейн Вестфалія) на запрошення громадської спілки «Мости в Україну». Кількість учасників концертної групи склала 16 чоловік.

Місце базування групи було в курортній зоні поблизу м. Бюнде в старовинному готелі. За час перебування відбулось біля 30 концертів та зустрічей з громадськими організаціями, лекцій-концертів у спеціалізованих гімназіях для учнів мистецького профілю. Німецька публіка часто нагороджувала українців бурхливими оплесками стоячи. Керівництво спілки неодноразово відзначало високий рівень виконавського мистецтва колективів Волинського національного університету ім. Лесі Українки.

Хочеться виділити кілька особливих концертів і зустрічей: концерт і зустріч з українською громадою (м. Білефельд), святковий вечір україно-німецької дружби за участю спілки «Мости в Україну» (м. Бад Зальцуфлен), лекції-концерти для учнів мистецького профілю гімназій міст Бюнде та Герфорда.

Учасники груп вдячні спілці «Мости в Україну» за чітку організацію мистецьких акцій та умови перебування в Німеччині. 

 

Фотографії альбому

Залишити коментар
500 символів залишилось